Geoblog.pl    pamar    Podróże    Historia o tym, jak przemierzaliśmy Tajlandię    Trzeci dzień: roje motyli i miliony nietoperzy

Trzeci dzień: roje motyli i miliony nietoperzy

Tajlandia, Khao Yai

Trzeciego dnia odbyliśmy przepiękny spacer wzdłuż rzeki w poszukiwaniu krokodyli. Udało się znaleźć piękny, dorodny okaz krokodyla a na koniec znaleźliśmy się w świecie baśni, kiedy wokół nas podrywały się roje motyli. Wieczorem natomiast, o zmroku podziwialiśmy miliony nietoperzy wylatujących na żer.

Kilka dni temu uruchomiliśmy naszą stronę internetową, gdzie będą znajdować się szczegółowe relacje i gdzie będziemy zamieszczać większą liczbę zdjęć. Także, jeśli ktoś jest ciekaw, co dokładnie widzieliśmy w dżungli i jak nam upływały dni serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na www.pamartravel.pl :)

Co więcej u nas słychać? Spróbowaliśmy również nowej formy robienia filmików, tym razem z narracją. Jednak chyba nie będziemy tego praktykować, ponieważ autor narracji nie jest w stanie słuchać siebie. Tym większy podziw dla tych, którzy to robią.
Niemniej filmik zamieściliśmy, jest to relacja z 3-dniowego pobytu w dżungli i krótką charakterystyką niektórych okazów, jakie tam spotkaliśmy, no i oczywiście roje motyli i miliony nietoperzy.
Również zapraszamy do obejrzenia. Relacja z trzy-dniowego pobytu w Khao Yai

I jeszcze skrótowy sms z tamtego dnia: SMS z Tajlandii 7

Od geobloga zaczynaliśmy i na geoblogu zostaniemy, ponieważ bardzo nam się podoba ta społeczność, która się tu utworzyła. A na naszej stronie będziemy po prostu pisać bardziej szczegółowo z większą ilością zdjęć. Gdyby ktoś chciał zgłębić temat to będzie nam bardzo miło, jeśli do nas zajrzycie. :)

BPE - 2016-02-16 18:39
oj....kolejni się stąd wyprawadzaja .......nie lubie .....

pamar - 2016-02-16 18:51
Wcale się nie wyprowadzamy :)
Zostajemy i będziemy tutaj pisać i wstawiać zdjęcia. Na stronie będzie po prostu więcej i bardziej drobiazgowo. Ale dalej aktywnie będziemy uczestniczyć w życiu geobloga :)

zula - 2016-02-16 18:57
Martyno i Pawle- Fantastyczna relacja, spokojnie przekazujesz informacje a Twój głos jest kojący. Nawet gdybym zobaczyła na filmie coś co by mnie przeraziło, Ty wyciszyła byś mnie idealnie. Wniosek: film z Twoją narracją to konieczność :))
BRAWO!
pozdrawiam

zula - 2016-02-17 09:12
...a dzisiaj odwiedziłam Waszą stronę!
Ambitnie rozpoczęta i oby tak dalej- życzę z całego serca:))

BPE - 2016-02-17 11:44
no to dobrze.....bo jakoś przywiązałam się tu już do pewnych ludzi i nie lubię jak znikają........

BPE - 2016-02-17 11:46
cudny ten wodospad w dżungli ....... ach jak ja tęsknie za lasem deszczowym.......

mamaMa
mamaMa - 2016-02-17 17:13
Magicznie:-)
Fajny glos, piekny przekaz i ta Wasza radosc!
Nie rozumiem troche tej potrzeby tworzenia swoich stron - przeciez to mnostwo pracy, a na Geoblogu tak latwo i przyjemnie. Tym bardziej sie ciesze, ze tutaj zostajecie:-)

pamar - 2016-02-17 17:37
Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się ją stworzyć, bo wymaga od nas pracy, bo musimy się czegoś nowego uczyć. Potrzebujemy tego. Paweł praktycznie sam stworzył stronę, czasami poświęcając mnóstwo godzin, aby zrobić jakiś szczegół niezauważalny dla odbiorcy. Podobnie z filmikami, które robię. Czy one są potrzebne? Nie wiem... Ale każdy uczy mnie nowych rzeczy i końcowy efekt zazwyczaj daje satysfakcję, że się dało. Trudno powiedzieć co nas pchnęło, chyba to było po prostu wyzwanie, chęć tworzenia. Jasne, że tutaj zostaniemy. Dobrze nam na geoblogu. :)

mamaMa
mamaMa - 2016-02-17 19:03
Wyczerpujaca i konstruktywna odpowiedz:-)
Coz, powiem tylko - zazdroszcze posiadania czasu:-)

tealover
tealover - 2016-02-18 15:55
Podobnie do tego podchodzę :) Czuję się, że mam tu już swoją 'rodzinę'

stock
stock - 2016-02-18 18:00
Gratuluję strony, dobrze się zapowiada :-) Mi ciągle się nie chce, ale nie dziwię się też przenoszeniu części użytkowników, Geoblog zatrzymał się w czasie gdzieś tak 6 lat temu.

BoRa - 2016-02-18 22:19
Gratuluję własnej strony. W sumie to zgadzam się ze wszystkimi powyższymi komentarzami, Z jednej strony wyzwanie, chęć uczenia się, rozwiajania swoich pasji i posiadania czegoś swojego, osobistego popycha nas do zakładania blogów, z drugiej strony to masakryczny pochłaniacz czasu, w sumie to prawie życia!!! _ uwierzcie, coś wiem na ten temat_nie dajcie się w to aż tak bardzo wciągnąć, a na pewno da Wam to wiele satysfakcji.

BoRa - 2016-02-18 22:25
i jeszcze słowo do narratora - jest super! potrzeba tylko więcej dystansu do siebie :-) . Zdradzę się maleńką tajemnicę, za 5, a już na pewno za 10 lat wszystkie te narracje będą Ci się bardzo podobały - obiecuję :-) Twoim bliskim też, więc nagrywaj Martynko i nie przejmuj się za bardzo. To są autentyczne pamiątki.

Eugene
Eugene - 2016-02-19 12:27
Świetna relacja z waszego kolejne dnia wyprawy. Powodzenia w tworzeniu kolejnych filmików.

pamar - 2016-02-19 18:13
Basiu, dziękuję Ci za te komentarze. Naprawdę, dużo to dla nas znaczy. Niesamowite jest to, ile wsparcia i jak silną motywację otrzymujemy od użytkowników geobloga. Aż chce się działać!

BoRa - 2016-04-11 22:15
:-)