Geoblog.pl    pamar    Podróże    Camino po mojemu    Miedniewice - Bolimów
2020

Miedniewice - Bolimów

Polska, Miedniewice

Kiedy już raz się weszło na Camino, jeszcze trudniej jest o drodze nie myśleć. Ciągnie mnie niesamowicie na szlak, ale cóż obowiązki, obowiązkami.

Póki jestem blisko domu, mogę sobie pozwolić nawet na krótsze odcinki.

Tak właśnie było tego dnia, o 14:00 musiałam wrócić do domu, więc od 8:00 do 13:30 wędrowałam Szlakiem św. Jakuba. Nie myślcie, że taki śpioch jestem, po prostu musiałam na miejsce startu dojechać. Zabawne jest to, że wędruje już 3 dni, a wciąż jestem od domu w promieniu 30 min samochodem :) Robię półokrąg wokół domu.

Ale najdziwniejsze było uczucie kiedy potem przyjechała po mnie siostra i odcinek, który ja szłam ok. 4 godzin, ona pokonała samochodem w 15 min :D

Szlak nie prowadzi głównymi drogami, ale bocznymi, ciężko polnymi ścieżkami, przez co jest znacznie przyjemniejszy, ale też znacznie dłuższy niż gdybyśmy wybrali najszybszą drogę.

Tego dnia pokonałam odcinek: Miedniewice do Bolimowa i kawałek dalej, ale siostra zgarnęłam mnie gdzieś w leśnej drodze, więc nie wiem co to za miejscowość, ale zrobiłam zdjęcie, więc wiem, gdzie zacznę następnym razem.
Już się nie mogę doczekać następnej trasy, ale patrząc na obowiązki, będzie to chyba dopiero jesienią :(

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

zula - 2020-08-07 10:44
Piękne zdjęcia...film oglądnę później,
Pozdrawiam

zula - 2020-08-07 13:07
Hej,
Ładnie nagrałaś...masz chyba dodatkową trudność bo opowiadasz ,,na żywo,,. To dodatkowe zmęczenie a może przyczyna,że pogubiłaś trasę.
Komary,upał i samotna wędrówka- jesteś bardzo dzielna!
Jak tylko ruszysz dalej to idę z Tobą dalej,
Pozdrawiam

zula - 2020-08-07 14:13
tak z ciekawości wyszukałam jak biegnie w wojew. kujawsko -pomorskim

Pamar
Pamar - 2020-08-07 15:32
Ja od kiedy po raz pierwszy usłyszałam o szlaku, to co jakiś czas zauważam muszle i strzałki w różnych miejscach, może teraz Ty też będziesz wchodzić czasami na szlak :)
A drogę gubię, bo się zamyślam i nie wypatruję strzałek, a raz to w ogóle myślałam, że to moje strzałki, a to były żółte paski - nie moje

zula - 2020-08-07 16:24
Oj ...oj...Pamar po spacerze w Warszawie,który mam nadzieję szybko opiszę wiem ,że nie jest to możliwe w ...moim wydaniu.
Będę czytać i cieszyć się Waszą radością :)

Zasoby: 403 wpisy403 1627 komentarzy1627 2560 zdjęć2560 62 pliki multimedialne62

29.03.2024 - 29.03.2024

15.03.2024 - 17.04.2024