Geoblog.pl    pamar    Podróże    Mikołajowe niespodzianki - Ryga    Ostatni spacer i wracam
2019
sty

Ostatni spacer i wracam

Polska
Polska, Warszawa

I pora rozstać się z malowniczą i spokojną Rygą. Pięknie dziękujemy aurze, że była dla nas łaskawa i obdarowała śliczną, zimową scenerią. Dziękujemy Rydze, że przyjęła nas gościnnie, pysznie i pomimo zimy, kolorowo. Ach ta zachwycająca architektura!

Jemy śniadanie, wymeldowujemy się, zostawiamy plecaki i ruszamy na swobodny spacer, jeszcze raz zobaczyć piękną starówkę. Korzystając z wolnego czasu odszukujemy również skrytkę. Od tego lata bawimy się w geocaching. Jest to terenowa gra, polegająca na odszukaniu skrytek, schowanych przez innych graczy. Potrzebna jest aplikacja do zabawy oraz cierpliwość w poszukiwaniach. Ale warto, ponieważ z zasady skrytki znajdują się w miejscach atrakcyjnych dla zwiedzających. Tym razem, nagrodą za znalezienie był widok na rzekę.

Jemy obiad w Lido, jak zawsze pyszny i wracamy do Polski... ale tylko na jedną noc. Bo to jeszcze nie koniec naszego urlopu :)

zula
zula - 2019-02-13 15:29
Piękne dwa ostatnie zdjęcia...a zdanie finałowe wzbudza wielką ciekawość !
Czekam wiec co było dalej...
pozdrawiam serdecznie :)

mamaMa
mamaMa - 2019-02-19 22:24
Zachecajaco, Ryga kuszaca:-)

Zabawa podobno fajna, od paru lat o niej slysze i jeszcze nie probowalam.

zwiedzili 14.5% świata (29 państw)
Zasoby: 255 wpisów255 1235 komentarzy1235 1632 zdjęcia1632 53 pliki multimedialne53

Nasze podróżewięcej
03.05.2019 - 21.06.2019