Geoblog.pl    pamar    Podróże    Bułgaria w 4 dni: Sofia i Warna    Powrót przed Wiedeń
2017

Powrót przed Wiedeń

Polska, Warszawa

I już... króciutki wypad za szybko dobiegł końca. Jeszcze tylko nocleg na naszym ulubionym lodnisku, mega wygodnie :)

Szczerze nie przypuszczałam, że tak spodoba nam Bułgaria i jej stolica. Warna - wiadomo - plaża, słońce, promenada, dla nas niskie ceny, pyszne jedzenie w restauracjach, nie trudno polubić to miasto.

Ale co do Sofii, to nie wiedziałam czego się spodzewać. Tym bardziej, że kiedy przed wyjazdem pytałam jej mieszkańców o ich ulubione miejsca, to część osób mówiła, że nie lubi Sofii i lepiej gdybyśmy pojechali gdzieś poza miasto. W pewnym momencie zaczęłam żałować, że nie spędzimy więcej czasu w Warnie.

Ale na szczęście każdy ma prawo do wyrobienia swojej opinia i sprawdzenia czy te negatywne komentarze mają swoje podstawy. Sofia spodobała nam się B A R D Z O. I chętnie tu wrócimy, aby pospacerować po górach Vitosha, pewnego dnia...

tasiemiecc
tasiemiecc - 2017-10-29 15:55
Szybka podróż ale i tak warto. Zawsze to człowiek oderwie się od codzienności ;)

zula - 2017-11-13 20:19
Szybka... lecz 3 lotniska!
Rejestrujecie swoje starty i lądowania?
Ciekawa bo i stolica oraz poznanie mieszkańca!
Zobaczenie kolejnego morza choćby o kolorze czarnym :)
Podobało mi się!
Pozdrawiam i ...gdzie kolejny wyjazd?

29.03.2024 - 29.03.2024

15.03.2024 - 17.03.2024