Geoblog.pl    pamar    Podróże    Bolonia i San Marino    Dłuższa chwila niepewności i lecimy :)
2017

Dłuższa chwila niepewności i lecimy :)

Polska, Modlin

W ostatnim czasie Ryanair miał trochę problemów z pilotami, a co za tym idzie odwoływaniem lotów. Dlatego oczekiwaniom na zbliżający się lot, towarzyszył lekki niepokój. Dopiero kiedy siedzieliśmy w samolocie odetchnęliśmy z ulgą, że lecimy. Jak się okazało, radość była przedwczesna...

Po wypchnięciu samolotu i pierwszych kilku metrach, samolot z powrotem wrócił na swoje miejsce. Pilot zasłabł… tak się złożyło, że nie leciał z nami żaden pilot, dlatego przyszło nam czekać 2 godziny na następnego pilota. Pasażerowie, w tym ja, byli lekko zdenerwowani, czy w obecnej sytuacji w ogóle znajdą jakiegoś pilota. W międzyczasie podsłuchałam fragment rozmowy pasażerek przede mną. „No właśnie lecę samolotem do Bolonii”…. - Jeśli ktoś lubi Rafała Paczesia i oglądał stand up "Dubaj", to zrozumie komizm sytuacji :D :D

Gdyby samolot wylądował o czasie, planowaliśmy podjechać autobusem do Bolonii, a następnie wsiąść w pociąg. znacznie niższy koszt. Niestety 2-godzinne opóźnienie sprawiło, że czas nam się skrócił. Dlatego od razu na lotnisku wsiedliśmy w autobus do Rimini. Kupując u kierowcy, koszt: 25 euro, przez internet 20 euro. Jechaliśmy ok. 2 godz. W Rimini w biurze informacji turystycznej kupiliśmy powrotne bilety na autobus do San Marino. I po kolejnej godzinie jazdy dotarliśmy do 3 najmniejszego państwa w Europie.

mamaMa
mamaMa - 2017-10-20 17:00
Jeden pilot?
Wsiasc do samolotu i przekonac sie, ze przewoznik naprawde ma problemy z pilotami - to jest to:-(

Na szczescie - dolecieliscie:-)

zula - 2017-10-21 07:43
Oczekiwanie stresujące!
Po dwóch godzinach przyszedł drugi pilot i było dwóch w kokpicie?...tak to rozumiem bo tak musi być!

pamar
pamar - 2017-10-21 17:45
Haha :) chodziło mi o to, że wśród pasażerów nie było pilota i musieliśmy czekać, taki żarcik miał być :D

Zasoby: 403 wpisy403 1627 komentarzy1627 2560 zdjęć2560 62 pliki multimedialne62

29.03.2024 - 29.03.2024

15.03.2024 - 17.04.2024