Geoblog.pl    pamar    Podróże    Poznając Polskę    Majówka w Bieszczadach
2016

Majówka w Bieszczadach

Polska, Solina

Od ostatniej wyprawy w dużym gronie do Budapesztu, troszkę się zmieniło. Mojemu bratu tak się spodobało wożenie ludzi, że postanowił założyć firmę transportową i nazwał ją.... a jakże: DzikBus! Także ekipa powiększyło się o drugiego Dzika i to właśnie nim pojechaliśmy na Majówkę. Co jeszcze...? Jeśli ktoś śledzi nasze wycieczki, to wie, że Kamil na Słowację zabrał swoją narzeczoną, do Budapesztu żonę, a w Bieszczady synka Adasia, który jeszcze siedzi w brzuszku u mamy. Na majówce Kasia była w 6 miesiącu ciąży. Ekipa Dzika składała się z nas, moich 3 braci z ich wybrankami oraz brata ciotecznego.
Pierwszego dnia po spacerze na zaporze Solińskiej i szaleństwie na drezynach rowerowych zrobiliśmy sobie grilla. Sprzątając po nim, skręciłam nogę. Pierwszego dnia majówki!
Drugiego dnia plan zakładał wejście na Tarnicę. Grupa sądziła, że zostanę w domu z Kasią, ale ja mówię, że tak tylko sobie pojadę posiedzieć na łące...

O tym jak kulawa i ciężarna radziły sobie na szlaku na Tarnicę, możecie przeczytać TUTAJ
Oprócz tego o pociągu Przemytniku, bieszczadzkich legendach, ponurym nastroju w Siekierezadzie a także o tym jak Paweł zdobył pożywienie na Tarnicy.

Jeden dzień majówki spędziliśmy we Lwowie, tak, tam również chodziłam ze skręconą nogą, ale o tym za chwilę :)

Multimedia (1)
  • rozmiar: 0,00 B  |  dodano

zula - 2016-06-21 07:40
Wspaniała majówka i śliczny film!
O....teraz już czekam na relację z Lwowa :-)

BPE
BPE - 2016-06-21 08:15
widziałam ten film już wcześniej - fantastyczna wyprawa...........myślę, że Bieszczady zasługują na kolejne odwiedziny - nie dotarliście w najpiękniejsze miejsca

mamaMa
mamaMa - 2016-06-22 20:31
Cudnie, cudnie na bieszczadzkich poloninach:-)
Film nie dla mnie, niestety, GEMA nie oplacona i nie moge obejrzec...

Eugene
Eugene - 2016-07-12 14:56
Super majówka, tylko szkoda, że noga niedomagała.

29.03.2024 - 29.03.2024

15.03.2024 - 17.03.2024