Geoblog.pl    pamar    Podróże    Pierwsza geoblogowa nagroda :)    Jest pysznie, jest egzotycznie :)

Jest pysznie, jest egzotycznie :)

Polska, Warszawa

Jak to się stało, że odgadłam cel wyprawy Zuli? Bardzo prosto. Wcale nie wydedukowałam celu podróży z podpowiedzi, które Zula tak pięknie opisała. Po prostu wysłałam Zulę tam, gdzie sama chciałabym pojechać... no i trafiłam.

Niestety życie miało inne plany wobec Małgosi i Malta musi poczekać.

Ale dziś w ten ponury deszczowy dzień spotkała mnie wspaniała niespodzianka. Przyjechała moja nagroda!!!! Jeszcze pachnąca Gruzją.
Cieszę się podwójnie. Ponieważ dostałam paczkę z prezentem, a to zawsze jest super. A poza tym dostałam to, co dziwiło mnie najbardziej podczas podróży Zuli do Gruzji. Sok w plastrach i sople - orzeszki zatopione w kisielu. Zula!!! DZIĘKUJĘ!!! Tak szalenie byłam ciekawa jak to smakuje. A tu proszę, taka niespodzianka. Sok wiśniowy?

Jak smakuje? Ciekawie... egzotycznie... sok jest pyszny a orzeszki trzeba żuć. Strasznie się umęczyłam gryząc sopelka :)
Nagrodę nadgryzłam, ale na razie odłożyłam na półkę. Razem z Pawłem dokończymy ją do słowackiego miodu pitnego, afrykańskich orzeszków i hiszpańskiej sangrii :)

A do tego wszystkie Zula dorzuciła mapę, czekoladę i list pełen ciepłych słów. Czyż to nie wspaniała nagroda?

Kochana Zulu życzymy Ci, aby Malta ponownie pojawiła się w zasięgu Twojej ręki i żebyś uraczyła nas kolejnymi wspaniałymi wpisami.

Pozdrawiamy cieplutko - Martyna i Paweł

zula - 2014-07-02 06:55
Cieszę się ,że Ty się cieszysz! :))
Martyna i Pawle życzę Malty i już czekam na opisy ...a potem może do Gruzji lecz tam to trzeba na wiele dni aby poznać ten piekny kraj!
...i jeszcze jedno .
Podziwiam pracę Poczty Polskiej. Wysłałam w poniedziałek a drobiazg był u Ciebie już we wtorek- pięknie czyli leciało lotem błyskawicy!
Pozdrawiam

mamaMa
mamaMa - 2014-07-02 20:07
O jak smacznie!
To strasznie wielka przyjemnosc wygrywac i dostawac od ZULI - wiem cos o tym;-)
Gratulacje!

coati
coati - 2014-07-03 13:46
Gratulacje! oj, jak fajnie coś wygrać..w dodatku jak smaczne ;)

Eugene
Eugene - 2014-07-05 13:50
Gratuluję wygranej i smacznego!

29.03.2024 - 29.03.2024

15.03.2024 - 17.03.2024